CZ  |  EN  |  SK

O nás

DONAU LAB, s.r.o. sídlí v Praze a nabízí svoje produkty a služby v České a Slovenské republice. Společnost byla založena v roce 1992. Jsme tak po více než 25 let spolehlivým spojovacím článkem mezi dodavateli vybavení a uživateli z laboratorní, pilotní a procesní sféry.

Složením portfolia nabízíme svým zákazníkům ucelená řešení například pro řízení kvality, vědu a výzkum, výrobu, nebo testování. Působíme v řadě odvětví, která zahrnují hlavně farmaceutický, chemický, petrochemický a potravinářský průmysl. Naši pravidelně odborně školení pracovníci jsou zárukou spokojenosti klientů v celém nákupním procesu: od aplikačních konzultací, instalace, školení uživatelů až po poinstalační podporu jako jsou kalibrace, validace a servis.

Naším cílem je poskytovat komplexní řešení, která našim zákazníkům zajistí konkurenční výhody a ušetří investiční prostředky a čas. Našimi hlavními výhodami jsou vysoce kvalitní produkty, osobní přístup, spolehlivý servis a dlouhodobé partnerství.

Vize společnosti

Spokojení zákazníci jsou stálí zákazníci a dlouhodobí zákazníci. Cílem našich aktivit je dlouhodobá spokojenost našich zákazníků pomocí dodávek technologicky vedoucích, spolehlivých a bezpečných zařízení a poskytováním nejvyšší možné kvality služeb. Chceme být předním distributorem laboratorních, poloprovozních a výrobních zařízení v České republice a chceme být synonymem pro spolehlivost a poctivost jednak pro zákazníky, ale take pro výrobce. Věříme v potenciál našich trhů a chceme vytvářet trvalý růst pro všechny zainteresované – zákazníky, výrobce I zaměstnance.

Vize společnosti